Parapety Stalowe

Parapety stalowe z przeznaczeniem zewnętrznym wyprodukowane są z blach stalowych surowych oraz powlekanych przez firmę ACELOR MITTAL, co gwarantuje najwyższą jakość materiału. Dzięki poświęceniu szczególnej uwagi procesowi obróbki chemicznej każdego elementu, zapewniamy naszym wyrobom trwałość i funkcjonalność, którą z pewnością będziemy cieszyć się przez lata. Parapety stalowe odporne są na działanie korozyjne, promieniowanie UV, wahania temperatury oraz działanie wody.

Parapety stalowe z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor RAL

Parapety z blachy stalowej zostają pomalowane farbami poliestrowymi podczas procesu produkcji blachy w hucie. Innym rozwiązaniem jest polakierowanie surowej blachy stalowej w lakierni proszkowej na dowolny kolor RAL. Parapety dodatkowo zabezpieczone są powłoką cynku oraz warstwą poliestrowego lakieru, jak i folią ochronną (polietylen), które chronią przed korozją. Na życzenie klienta mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Kolorytyka parapetów stalowych powlekanych lub lakierowanych proszkowo

 • brąz RAL 8017
 • brąz RAL 8019
 • dowolny RAL
 • dowolny RAL

Kolorystyka powlekanych: Biały RAL 9010, Brąz RAL 8017, Brąz RAL 8019, Srebrny RAL 9006.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo: dowolny kolor z palety RAL.

Parapety stalowe Soft Line Premium z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor RAL

Parapety z blachy stalowej zostają pomalowane farbami poliestrowymi podczas procesu produkcji blachy w hucie. Innym rozwiązaniem jest polakierowanie surowej blachy stalowej w lakierni proszkowej na dowolny kolor RAL. Parapety dodatkowo zabezpieczone są powłoką cynku oraz warstwą poliestrowego lakieru, jak i folią ochronną (polietylen), które chronią przed korozją. Na życzenie klienta mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi. Podczas produkcji parapetu dzięki odpowiedniej technologii, nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

Kolorytyka parapetów stalowych Soft Line Premium

 • soft biały RAL 9010
 • soft brąz RAL 8019

Kolorystyka powlekanych: Biały RAL 9010, Brąz RAL 8017, Brąz RAL 8019, Srebrny RAL 9006.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo: dowolny kolor z palety RAL.

Parapety stalowe okleinowane folią drewnopodobną

Parapety wykonane z blachy stalowej zostają poddane okleinowaniu folią drewnopodobną PCV podczas produkcji blachy w hucie. Parapety dodatkowo zabezpieczone są powłoką cynku oraz wyżej wymienioną folią drewnopodobną, jak i folią ochronną (polietylen), które chronią przed korozją.

 • renolit orzech
 • renolit złoty dąb

Kolorystyka: Orzech, Złoty Dąb, Dąb Winchester.

Parapety stalowe Soft Line Premium okleinowane folią drewnopodobną

Parapety wykonane z blachy stalowej zostają poddane okleinowaniu folią drewnopodobną PCV podczas produkcji blachy w hucie. Parapety dodatkowo zabezpieczone są powłoką cynku oraz wyżej wymienioną folią drewnopodobną, jak i folią ochronną (polietylen), które chronią przed korozją. Podczas produkcji parapetu dzięki odpowiedniej technologii, nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

 • renolit orzech soft
 • renolit złoty dąb soft
 • renolit winchester soft

Kolorystyka: Orzech, Złoty Dąb, Dąb Winchester.

Parapety stalowe Soft Line Premium okleinowane folią drewnopodobną

Oferujemy zakończenia (zaślepki, zatyczki) wykonane z tworzywa PVC (barwione w masie), w standardowych kolorach dopasowanych do kolorystyki parapetów stalowych. W przypadku zamówień parapetów w dowolnym kolorze RAL, zlecamy produkcję odpowiedniej ilości zaślepek, wynikających z ilości zamawianych parapetów, dokładnie w tym samym kolorze.

 • zaślepki

Zakończenia do parapetów stalowych

W naszym asortymencie znajdują się dwustronne zakończenia (zaślepki, zatyczki) wyprodukowane z tworzywa PCV. Zatyczki są barwione w masie pod kolor wybranych parapetów stalowych. Gdy parapety są zamawiane w dowolnym kolorze RAL, zlecamy również odpowiednią ilość zaślepek, która wynika z ilości zamawianych parapetów. Mamy wtedy pewność, że otrzymamy zaślepki dokładnie w takim samym kolorze.

Zaślepka/łącznik do parapetów

Zaślepka jest uniwersalnym produktem służącym do łączenia parapetów zewnętrznych. Mogą to być parapety docięte na prosto bądź wykuszowe pod kątem 90 stopni. Zaślepki zamawiamy w dowolnym kolorze RAL.

Wzornictwo

 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
Informacje zawarte na stronie mają charakter jedynie poglądowy, a prezentowane produkty mogą różnić się od rzeczywistych.