Parapety aluminiowe

Parapety aluminiowe

Parapety aluminiowe z przeznaczeniem zewnętrznym wyprodukowane są z blach stalowych surowych oraz powlekanych, sprowadzanych z hut włoskich, co gwarantuje najwyższą jakość materiału. Dzięki poświęceniu szczególnej uwagi procesowi obróbki chemicznej każdego elementu, zapewniamy naszym wyrobom trwałość i funkcjonalność, którą z pewnością będziemy cieszyć się przez lata. Parapety aluminiowe odporne są na działanie korozyjne, promieniowanie UV, wahania temperatury oraz działanie wody.

Parapety aluminiowe z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor RAL

Parapety z blachy aluminiowej zostają pomalowane farbami poliestrowymi podczas procesu produkcji blachy w hucie. Innym rozwiązaniem jest polakierowanie surowej blachy aluminiowej w lakierni proszkowej na dowolny kolor RAL. Parapety dodatkowo zabezpieczone są folią ochronną (polietylen). Na życzenie klienta mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi.

Kolorytyka parapetów aluminiowych powlekanych lub lakierowanych proszkowo

 • brąz RAL 8017
 • brąz RAL 8019
 • dowolny RAL
 • dowolny RAL

Kolorystyka powlekanych: Biały RAL 9016, Brąz RAL 8019.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo: dowolny kolor z palety RAL.

Parapety aluminiowe Soft Line Premium z blach oryginalnie powlekanych lub lakierowanych proszkowo na dowolny kolor RAL

Parapety z blachy aluminiowej zostają pomalowane farbami poliestrowymi podczas procesu produkcji blachy w hucie. Innym rozwiązaniem jest polakierowanie surowej blachy aluminowej w lakierni proszkowej na dowolny kolor RAL. Parapety dodatkowo zabezpieczone są folią ochronną (polietylen), które chronią przed korozją. Na życzenie klienta mogą być również lakierowane strukturalnymi farbami proszkowymi. Podczas produkcji parapetu dzięki odpowiedniej technologii, nosek parapetu uzyskuje estetyczne zaokrąglenie.

Kolorytyka parapetów stalowych Soft Line Premium

 • soft biały RAL 9010
 • soft brąz RAL 8019

Kolorystyka powlekanych: Biały RAL 9016, Brąz RAL 8019.

Kolorystyka lakierowanych proszkowo: dowolny kolor z palety RAL.

Zakończenia do parapetów aluminiowych

W naszym asortymencie znajdują się dwustronne zakończenia (zaślepki, zatyczki) wyprodukowane z tworzywa PCV. Zatyczki są barwione w masie pod kolor wybranych parapetówaluminiowych. Gdy parapety są zamawiane w dowolnym kolorze RAL, zlecamy również odpowiednią ilość zaślepek, która wynika z ilości zamawianych parapetów. Mamy wtedy pewność, że otrzymamy zaślepki dokładnie w takim samym kolorze.

 • zaślepki

Zaślepka/łącznik do parapetów

Zaślepka jest uniwersalnym produktem służącym do łączenia parapetów zewnętrznych. Mogą to być parapety docięte na prosto bądź wykuszowe pod kątem 90 stopni. Zaślepki zamawiamy w dowolnym kolorze RAL.

Wzornictwo

 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
 • zaślepka łącznik
Informacje zawarte na stronie mają charakter jedynie poglądowy, a prezentowane produkty mogą różnić się od rzeczywistych.