Okna Przesuwne Tarasowe HST PCV, Drewniane, Aluminiowe

Okna tarasowe podnoszono-przesuwne są znakomitym wyborem da każdego, pragnącego mieć kontakt z naturą każdego dnia roku. Masz przy domu kwitnący ogród? Wpuść go do środka!

  • Niski próg zapewnia wysoki komfort użytkowania
  • Wygodna i łatwa obsługa bez użycia siły
  • Idealnie łączy się z przydomowym ogrodem
kliknij po
ekspresowa wycena
lub zadzwoń 0048 71 757 50 21

Stwórz sobie przestrzeń

Unośno-przesuwne okna balkonowe z okuciem typu HST stanowią najlepszy wybór dla miłośników obcowania z naturą. Dzięki nim praktycznie połączysz swój domu i ogród w spójną całość. Gigantyczne przeszklenia okien (sięgające 6 metrów szerokości) zwiększają ilość światła docierającego do wewnątrz, a gdy pogoda nie dopisuje zapewniają ochronę przed wiatrem i deszcze dzięki wysokiej jakości materiałów, z których wykonano uszczelki. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby cieszyć się widokiem swojego ogrody przy nieprzyjaznej aurze. Mało tego, łącząc okna przesuwne HST z ogrodem zimowym ogród będzie służył Ci do wypoczynku przez wszystkie cztery pory roku!

 

Drzwi HST aluminiowe

 

Charakterystyczną rzeczą dla naszych okien tarasowych HST jest tzw. niski próg. Co dzięki niemu zyskujesz? Na przykład to, że okna nie będą barierą utrudniającą przejazd dziecięcym wózkiem lub poruszenie się osoby niepełnosprawnej. Zmniejszasz też ryzyko, że bawiący się na zewnątrz milusińscy albo Ty sam potkniecie się przebiegając między salonem a ogrodem. 

Martwisz się, że okna przesuwne będą trudne w obsłudze? Bezpodstawnie, bo ważące nawet do pół tony okno przesuniesz praktycznie bez użycia siły lub nawet nie podnosząc się z ulubionej sofy - za pomocą pilota. Jaki materiał będzie dla Ciebie najlepszy? Podpowiadamy poniżej.

Drzwi HST aluminiowe 2

 

  • Dlaczego dobrym wyborem są okna HST z drewna?

Bo żaden inny materiał nie będzie tak idealnie współgrał z przydomowym ogrodem i wypełniającą go zielenią. Drewno to materiał premium, naturalny i ekologiczny. Nie każdy wie, że decydują się na stolarkę z drewna zyskamy również tworzoną przez nią, wyjątkowy mikroklimat w naszym domu. Ponadto drewno sprawnie gospodaruje wilgocią, magazynując jej nadmiar w otoczeniu lub też oddając ją na zewnątrz, kiedy jej poziom jest zbyt niski.

  • Co zyskam wybierając okna HST z aluminium

Aluminiowe okna tarasowe to ogrom dostępnych opcji - w tym liczne możliwości konfiguracji ze sobą skrzydeł przesuwnych i nieotwieranych. Okna przesuwne w naszej ofercie z powodzeniem mogą tworzyć skomplikowane konstrukcje sięgające nawet do kilkunastu metrów długości. Poza podkreśleniem majestatyczności wielkich przeszkleń, okucia z aluminium to również wysoka estetyka, długoletnia trwałość i swoboda doboru koloru okien.

  • Czy warto kupić okna tarasowe HST PCV?

Zdecydowanie tak! Nie jest to produkt ani trochę gorszy niż jego odpowiednicy premium, a funkcjonalnością okien balkonowych z systemem HST możemy cieszyć się za znacząco niższą cenę. Wybierając okna tarasowe wykonane z PCV w cenie o około 30 procent niższej kupujemy produkt z trwałego i odpornego na czynniki zewnętrzne materiału, który pomalujemy na kolor z szerokiej palety barw, tak aby odpowiadała naszym oczekiwaniom, a przede wszystkim ze wszystkimi zaletami mechanizmu HST, takimi jak choćby niski próg i nie wymagająca siły obsługa skrzydeł.

Drzwi HST

Dane techniczne

3
DANE TECHNICZNE
MB-SLIDE
MB SLIDE ST
Głębokość ramy (drzwi / okno)
50 - 97 mm
Głębokość skrzydła (drzwi / okno)
37 mm
Grubość szklenia
22 - 26 mm
min. szerokość widokowa kształtowników
Rama (drzwi / okna)
44,5 mm
Skrzydło (drzwi / okna)
68,5 mm
max. wymiary i ciężary konstrukcji
Max. wymiary skrzydła drzwi (HxL)
H do 2600 mm
L do 1800 mm
Max. ciężar skrzydła (drzwi / okna)
160 kg
Drzwi HST balkonowe