Ogrody Zimowe Aluminium

Ogrody zimowe zapewniają jedyny w swoim rodzaju klimat, pozwalając cieszyć się wyjątkową bliskością natury przez cały rok.

  • Korzystaj z ogrodu przez cały rok
  • Wysoka odporność na silny wiatr i ciężar śniegu
  • Wykonane z aluminium
kliknij po
ekspresowa wycena
lub zadzwoń 0048 71 757 50 21

W przeszłości oranżerie kojarzyły się z luksusem, lecz dziś stały się coraz bardziej popularne ze względu na swoje walory nie tylko estetyczne, ale też użytkowe i ekonomiczne. Szklana przybudówka pozwala na korzystanie z ogrodu przez cały rok i niezależnie od pogody. Odpowiednio zaprojektowana poprawia też bilans energetyczny budynku, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Ogranicza też docierający do wnętrza hałas i znacząco poszerza przestrzeń mieszkalną. 

Ogrody Zimowe aluminium

Jakie są zalety ogrodu zimowego z aluminium?

Otóż, budując ogród zimowy z aluminium można mieć pewność, że jest to inwestycja na lata. Aluminiowe profile mają mniejszy przekrój, są lekkie i wąskie, a to oznacza większe przeszklenia i w efekcie jeszcze więcej światła dziennego. Jego stała dawka w oranżerii przez okrągły rok zapewni Państwu dobre samopoczucie, doda energii i podniesie komfort codziennego życia. Dopływ słonecznych promieni do wnętrza będzie też bezcenny dla hodowanych roślin i kwiatów.

Aluminiowa konstrukcja ogrodu zimowego nie koroduje, gwarantuje wysoką szczelność oraz pozwala na tworzenie nawet bardzo skomplikowanych brył. Dodatkowo profile aluminiowe to szeroka paleta dostępnych kolorów i dobra izolacja cieplna, dzięki wkładkom termoizolacyjnym. To wszystko sprawia, że całoroczny ogród z aluminium to doskonałe rozwiązanie, aby powiększyć przestrzeń mieszkania. Połączenie ogrodu z tarasem stanie się płynnym poszerzeniem wnętrza domu, harmonijnie współgrając również z nowoczesną zabudową.

Zaproś ogród do swojego domu na zawsze

ogrody zimowe 2
ogrody zimowe 4
Ogrody zimowe aluminiowe
Ogrody zimowe aluminiowe

Klimat wnętrza najlepszy dla każdej pory roku

strefa ogrodu

Konstrukcja modułowa

Ogrody zimowe konstrukcja modulowa
Informacje zawarte na stronie mają charakter jedynie poglądowy, a prezentowane produkty mogą różnić się od rzeczywistych.