Specjalizujemy się w eksporcie stolarki otworowej w segmencie B2B


BestOkna.pl powstały, aby być buforem pomiędzy zagranicznymi firmami, a producentami stolarki otworowej z Polski i dbać o interes Twojej firmy w starciu z wielkimi koncernami.Będziemy numerem 1 w eksporcie polskiej stolarki

Dostawa na cały świat
Wojciech Stanowski


Nasza historia
rozpoczęła się w 2014 roku. Naszą misją jest zdjęcie z naszych klientów wszelkich problemów dotyczących złożonych zamówień. Każdego dnia staramy się skomplikowany język techniczny przekładać na jasny, czytelny i prosty do zrozumienia dla każdego człowieka. Wierzymy, że dzięki współpracy z nami nasi klienci i ich firmy będą rosły razem z nami.


Twój niezależny ekspert

W końcu poświęcisz więcej czasu na realizację kontraktów, zamiast na szukanie lepszej oferty.
Dostaniesz ją od nas!

W BestOkna.pl

sprzedajemy wyłącznie zdalnie i aż 99% klientów pozyskujemy z internetu. Z powodzeniem wykorzystujemy nowe technologie, aby ułatwić naszym klientom wybór okien, drzwi, rolet i bram, które spełnią ich oczekiwania. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się rodzinną firmą, która rośnie z roku na rok w błyskawicznym tempie. Zaczynaliśmy od dwuosobowego zespołu, a dziś zatrudniamy już ponad 20 osób.

Internet
O nas

Jesteśmy

młodym zespołem, w którym średnia wieku jest niższa niż 30 lat. Wielu nas łączy nie tylko praca, ale również więzy rodzinne, przyjacielskie i wspólne pasje. Tym, co nas motywuje jest niesłabnąca chęć bycia ekspertem w dziedzinach, którymi się zajmujemy. Za cel obraliśmy sobie bycie numerem 1 w eksporcie polskiej stolarki otworowej.Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź aktualne oferty pracy