All in one - Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

50% taniej niż w Twoim kraju

Dostarczamy na czas i na cały świat

PL

Zmieniamy naszą markę! (Naj)lepsze nazywa się debesto.com

Dlaczego się zmieniamy?
Co właściwie się zmienia?
Co pozostaje bez zmian?
Zmiany na bieżąco

Uniwersalna oferta i globalne ambicje

Zmiana marki ma podkreślić uniwersalność naszej oferty, w której znajdziesz “więcej niż tylko okna”. Ponadto debesto.com ma być nazwą z międzynarodowym potencjałem i być łatwiejsze w użyciu, dla klientów z kilkunastu krajów, w których działamy. Jednocześnie nawiązuje wprost do historii firmy i marki bestokna.pl. W debesto wciąż chcemy być the best pod każdym względem!

Oficjalnie nowa marka została przedstawiona na obchodzonych niedawno 5. urodzinach firmy. Zmiana przeprowadzana będzie etapami, o których na biężąco będziemy Cię informować. O tym, co się zmienia, a co pozostaje bez zmian możesz przeczytać na kolejnych podstronach (wybierz jedną z zakładek powyżej).

Tymczasem zapraszamy Cię do poznania Lucasa, który tak jak Ty pracuje w branży budowlanej. Lucas już wie, dlaczego warto współpracować z debesto.com :)

Logo

Chcemy, aby nasze logo było bardziej międzynarodowe dlatego zmieniliśmy trudne do wymówienia poza granicami Polski “bestokna” na “debesto”. Poprzednia nazwa powodowała też, że byli klienci, którzy myśleli, że sprzedajemy wyłącznie okna. A to tylko 1/4 naszej oferty!

Strona www

Lada dzień premierę będzie miała nasza nowa strona internetowa. Będzie szybsza, wygodniejsza w obsłudze (zwłaszcza na komórce) i bogatsza w materiały dla Ciebie i klientów Twojej firmy. Jednocześnie zachowaliśmy jej szkielet, więc nie będziesz miał problemów z odnalezieniem się w naszej ofercie.

Kalkulator online

Nowa wersja kalkulatora okien PCV na wymiar będzie jeszcze bardziej intuicyjna i ułatwi Ci szybką wycenę dla klientów Twojej firmy. Już niedłuho zrobisz to wygodnie nawet na komórce. Tak samo łatwo już dziś wycenisz i zamówisz bramę garażową. A w niedalekiej przyszłości również stolarkę drewnianą i aluminiową.

Więcej eksperckich materiałów

Korzystają z własnego doświadczenia i rozmów z naszymi klientami, chcemy jeszcze mocniej dzielić się wiedzą. Będzie jeszcze więcej porównań i rankingów, które produkty wybrać, wspisów blogowych i filmów, w których podpowiemy CI jak dobrze montować stolakę, jak zadbać o zadowolenie klienta i jak prężnie rozwijać biznes.

Siedziba firmy!

Spokojnie, adres pozostaje ten sam. Zmienia się za to wnętrze, które po “drobnych” remontach i przemeblowaniach, ma być nie tylko lepsze do pracy, ale też dla naszych partnerów w biznesie! Zapraszamy w odwiedziny, a już teraz możesz podejrzeć zmiany na naszych profilu na Instagramie lub Facebooku!

Jesteś już naszym klientem? Nie musisz się o nic martwić. Najważniejsze rzeczy pozostają bez zmian!

Dane firmy i dane kontaktowe

Pamiętaj, Twój opiekun wciąż ma ten sam numer telefonu, a dane naszej firmy (znajdują się m.in. na fakturach) pozostają takie same. Owszem, na dokumentach zobaczysz niebawem nowe logo i nowe adresy email, ale bez obaw - jeśli napiszesz na starego maila wciąż trafi on do odpowiednich osób osbługujących Twoje zamówienie.

Twój biznes jest dla nas nr 1

Nowa marka nie zmienia tego, że wciąż chcemy być Twoim niezależnym ekspertem. Wobec producentów stolarki otworowej zawsze będziemy po stronie Twojej firmy, bo Twój interes jest również naszym. Chcemy, aby Twój biznes rósł razem z nami!

Oferta all in one

Wciąż wszystko wygodnie zamówisz w jednym miejscu! Nowa marka ma jeszcze mocniej to podkreślać, że w naszej ofercie znajdziesz kompleksową ofertę: okna, drzwi, rolety i bramy garażowe. A okna i drzwi wedle potrzeb Twojego klienta wykonamy z PCV, drewna lub aluminium.

Ceny nawet do 50% niższe

Nie zmienia się też nasza polityka cenowa i chęć, aby pomóc Ci rozwijać biznes. Importując z Polski Twoja firma może oferować swoim klientom stolarkę klasy premium, (np. aluminiową) w cenie, którą w kraju Twojej działalności zapłacisz za rozwiązania w PCV. Dzięki temu Ty zarobisz więcej, a Twój klient otrzyma lepszy produkt. Win-win!

Terminowa dostawa w każde miejsce na świecie

W dalszym ciągu możemy zająć się też całą logistyką zamówienia. Jeśli trzeba, dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany adres, w dowolne miejsce na świecie. Terminowo, bezpiecznie zapakowane i w przystępnej cenie!

23 maja 2019
Debesto oficjalnie zaprezentowane!

Podczas 5. urodzin marki bestokna.pl nasi najbliżsi oraz biznesowi partnerzy jako pierwsi dowiedzieli się o nowej marce, zobaczyli nowe logo i przedpremierowo nową odsłonę strony internetowej debesto.com. Teraz nową markę prezentujemy również Wam, naszym klientom. Witaj w rodzinie debesto! #WeAreDebesto