Drzwi Harmonijkowe PCV, Drewniane i Aluminium

Drzwi harmonijkowe są znakomitym rozwiązaniem pozwalającym na uzyskanie olbrzymiego światła przejścia do 6 metrów i otwarcie pomieszczenia na przestrzeń zewnętrzną. Idealnie sprawdzą się zarówno jako wyjście do ogrodu, na patio i biurowy open space.

  • Olbrzymie światło przejścia - do 6 metrów!
  • Sprawdzą się w domu, w restauracji, i w biurze
  • Wieloletnia trwałość i energooszczędność
kliknij po
ekspresowa wycena
lub zadzwoń 0048 71 757 50 21

Stwórz sobie przestrzeń

Drzwi harmonijkowe to rewelacyjny sposób, aby w ciągu kilku chwil wpuścić ogród do salonu. Albo otworzyć kawiarnie sześciometrowym przejściem na promenadę, czy połączyć dwie małe sale konferencyjne w jedną większą. Krótko mówiąc, drzwi harmonijkowe sprawdzą się rewelacyjnie wszędzie, tam gdzie zależy Ci na otwarciu przestrzeni na świat zewnętrzny.

Koncept drzwi harmonijkowych bardzo często wykorzystywany jest w krajach śródziemnomorskich, gdzie właściciele lokali gastronomicznych kuszą przechodniów brakiem jakichkolwiek ograniczeń w wejściu do lokalu. Przechodząc obok niego, z powodu złożonych w harmonijkę ścian, jesteś niemal w środku. Ciekawą funkcjonalnością drzwi harmonijkowych może być też wykorzystanie ich jako ścian działowych wewnątrz sal konferencyjnych, które w każdej chwili, w kilkadziesiąt sekund możesz złożyć uzyskując olbrzymi open space.

Okna harmonijkowe PCV
Wybór drzwi harmonijkowych wykonanych z PCV to świetny sposób, aby cieszyć się ich funkcjonalnością relatywnie niskim kosztem. Za kwotę nawet o 1/3 niższą od wariantów z innych materiałów otrzymujemy rozwiązanie, które sprawdzi się równie znakomicie. PCV to gwarancja wysokiej jakości i szeroka gama dostępnych kolorów, a drzwi możemy kupić już za niespełna 7,5 tysiąca złotych.

Okna harmonijkowe drewniane
Wykonane są z wysokiej jakości, ponadczasowego drewna dębowego, egzotycznego meranti albo drewna sosnowego. Dostępne są w wielu kolorach i niemal dowolnej formie. Wspaniale współgrać będą z wyjściem z salonu na ogród lub ukwieconą okolicę Twojego lokalu, czyli wszędzie tam gdzie wnętrze chcesz spójnie połączyć z otaczającą go naturą. Szacunkowa cena drzwi harmonijkowych z drewna to niewiele ponad 10 tysięcy złotych.

Okna harmonijkowe aluminium
Wyprodukowanie drzwi harmonijkowych gwarantuje wysoką odporność na czynniki zewnętrzne i wielokrotne użytkowanie, więc świetnie nadaje się do użycia zarówno w nowoczesnych biurach, jak i np. centrach handlowych, gdzie dodatkowo idealnie będą one współgrały z ich architekturą. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je w wymarzonym domu, a wybór ułatwi nieograniczona wręcz paleta barw. Aluminium to wersja najbardziej premium i jej ceny zaczynają się od około 11 tysięcy złotych.

Jak działają drzwi harmonijkowe pokazuje poniższa animacja:

Jak Działają Drzwi Harmonijkowe

Dane techniczne

3
DANE TECHNICZNE
MB-SLIDE
MB SLIDE ST
Głębokość ramy (drzwi / okno)
50 - 97 mm
Głębokość skrzydła (drzwi / okno)
37 mm
Grubość szklenia
22 - 26 mm
min. szerokość widokowa kształtowników
Rama (drzwi / okna)
44,5 mm
Skrzydło (drzwi / okna)
68,5 mm
max. wymiary i ciężary konstrukcji
Max. wymiary skrzydła drzwi (HxL)
H do 2600 mm
L do 1800 mm
Max. ciężar skrzydła (drzwi / okna)
160 kg
4