Skip to main content

Cena czy jakość, czyli jakie okno opłaca się kupić?

Przed tym dylematem staje niemal każdy, kto przymierza się do zakupu okna. A znalezienie dobrego jakościowo, plastikowego okna w przystępnej cenie wcale nie jest łatwe. Wybór bardzo często nierozerwalnie wiążę się ze sporym mętlikiem w głowie. Jak sobie z nim poradzić? Podpowiadają BestOkna.pl.

Kupienie okna wydaje się rzeczą z pozoru prostą i nieskomplikowaną. Problemy pojawią się, gdy wykonamy pierwszy krok i przystąpimy do sprawdzania dostępnych ofert. Olbrzymia ilość producentów i firm pośredniczących w sprzedaży okien w ostatnim czasie zalała rodzimy rynek, przez co znalezienie najlepszego rozwiązania dla naszych potrzeb urasta do rangi nie lada wyzwania, kosztując nie tylko pieniądze, ale również wiele czasu i cierpliwości.

Ogrom informacji, wszechobecnych promocji oraz sloganów przekonujących, że dana oferta jest najlepsza nie ułatwia podjęcia (rzeczywiście najkorzystniejszego dla Państwa) wyboru. Jedni przykuwają „najniższą ceną”, inni przechwalają się jakością, za którą jak wiadomo „się płaci”, często słono. BestOkna.pl postawiły na znalezienie złotego środka, aby zadowolić nawet bardzo wymagające osoby, jednocześnie niezależnie od oczekiwań jak najłagodniej obchodząc się z portfelem. (Jak to możliwe? O tym przeczytają Państwo we wpisie „Dlaczego warto kupić okno przez internet?„).

Wcielając się w rolę potencjalnego klienta, podpowiadamy, czym kierować się przy zakupie okna PCV, aby w możliwie najlepszy sposób zainwestować swoje pieniądze. Najważniejsze kryteria w naszej ocenie to:

  • Długość gwarancji producenta. Dlaczego? Producent dający 60-miesięczną gwarancję daje wyraźny sygnał, że jest pewien, iż oferowane okno jest dobrej jakości. Gdyby tak nie było, już dawno by zbankrutował. A jeśli dodatkowo stoi za nim kilkunastoletnie doświadczenie w branży, z pewnością można mu zawierzyć z czystym sumieniem.
  • Cena okna. Adekwatna do jakości. Atrakcyjność cenową oferty BestOkna.pl możecie Państwo tu i teraz sprawdzić za pomocąBestKalkulatora Online.
  • Jakość obsługi klienta i termin realizacji zamówienia. Decydując się na BestOkna.pl mają Państwo zapewnioną pomoc ze strony naszych doradców. Co ważne, 29 typowych okien jest dostępnych od ręki! PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Katarzyna Religa

Doradca klienta w BestOkna.pl, firmie z Polski zajmującej się eksportem stolarki otworowej na cały świat. Jako dystrybutor stolarki BestOkna.pl dostarczają okna m.in. do Niemiec, krajów Beneluksu, Francji, Anglii i na Wyspy Brytyjskie, ale również do USA, czy na Seszele. Firma specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych (B2B).