Magazynier - stabilna praca

Firma BestOkna.pl jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży stolarki otworowej. Koncentrujemy się na eksporcie towarów do krajów Europy, Ameryki Północnej i Afryki.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER
  • Opis stanowiska:
Magazynier to osoba, która w zależności od potrzeb firmy będzie zajmowała się pracami magazynowymi, z produkcją palet drewnianych i pakowaniem towaru włącznie.

  • Zakres obowiązków:
☑ Przyjmowanie / wydawanie towaru
☑ Dbanie o magazyn (inwentaryzacje, dbanie o czystość magazynu i sprawność narzędzi)
☑ Zbijanie/skręcanie palet drewnianych na wymiar przesyłek
☑ Rozładowywanie i załadunek często ciężkiego towaru
☑ operowanie wózkiem widłowym

  • Wymagania wobec kandydata:
☑ Prawo jazdy kategorii B (wymagane)
☑ Stateczność i chęć zatrudnienia na długie lata
☑ Perfekcjonizm - pedantyzm
☑ Odpowiedzialność

☑ Sumienność
☑ 200% zaangażowania
☑ Uprawnienia na wózek widłowy

  • Oferujemy:
☑ Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
☑ Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
☑ Nieograniczoną możliwość rozwoju,
☑ Otwartość i zrozumienie dla Twoich oczekiwań i potrzeb.

Osoby zainteresowane prosimy o

kontakt pod nr.tel. +48 720 888 359

lub wysłanie CV w PDF na

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Synergia Holding, z siedzibą w Oleśnicy."

praca magazyn oleśnica
Wynagrodzenie:

3000-4000 zł brutto