All in one - Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

50% taniej niż w Twoim kraju

Dostarczamy na czas i na cały świat

PL
Skip to main content

Postaw na ekologię

Okna drewniane to coś więcej, niż stolarka okienna. To okna posiadające duszę.”

Wszechobecny trend na ekologię jest obecny również w branży budowlanej. Dziś proponujemy Państwu znane od stuleci okna drewniane – są trwałe i sztywne, łatwo je odrestaurować a przede wszystkim nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu. Drewno, ma jeszcze jedną istotną właściwość – pochłania nadmiar wilgoci z pomieszczenia i co więcej – nie przyciąga kurzu. Do wyboru mamy kilka rodzajów drewna, natomiast wśród najpopularniejszych znajduje się sosna, dąb i meranti.

Co odróżnia drewno od PCV?

– niepowtarzalny klimat i charakter. Bez wątpienia. Drewno jest surowcem naturalnym, który sam w sobie sprawia, że we wnętrzu czujemy się przytulnie.

– wytrzymałość. Zastosowanie stolarki drewnianej pozwoli nam wykonać okno o większej powierzchni niż w przypadku PCV. Dotyczy to także kształtów nietypowych (np łuki, trójkąty).

– łatwość w naprawie. Ważną zaletą wspomnianych okien jest fakt, że drobne usterki możemy zaprawić bez konieczności demontażu całego okna czy wymiany na nowe.

– trwałość. Decydując się na stolarkę drewnianą musimy pamiętać, że raz na jakiś czas okna należy odrestaurować, ponieważ drewno naturalnie poddaje się procesowi starzenia, aczkolwiek warto poświęcić im trochę czasu, bo jeżeli będziemy o nie należycie dbać będą nam służyły przez długie lata.