All in one - Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

50% taniej niż w Twoim kraju

Dostarczamy na czas i na cały świat

PL
Skip to main content

Okna drewniano-aluminiowe – doskonałe połączenie drewna i aluminium

Estetyka drewna i trwałość aluminium. Te dwie zalety można połączyć w jedno okno dostosowane do Twoich wymagań.

Prezentujemy dzisiaj unikalne połączenie, dualny produkt: dwa profile, tak różne od siebie a łączące się w produkt, który spełnia najwyższe normy jakościowe- okna drewniane z nakładką aluminiową! Tego typu profil idealnie nadaje się do budownictwa pasywnego jednocześnie trafiając w najnowsze trendy designerskie.

Nakładki stosujemy z zewnątrz okna, dzięki czemu zyskujemy ochronę ramy okiennej nawet w ekstremalnych warunkach, poprawiamy współczynnik termiczny całej konstrukcji a ponadto możemy nadać barwę z palety RAL. W środku domu natomiast nadal możemy cieszyć się niesamowitym charakterem stolarki drewnianej (sosna, meranti, dąb).

Profil drewniano-aluminiowy to również doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcemy wyglądem elewacji wpisać się w nowoczesne wzornictwo, a jednocześnie cieszyć się stolarką drewnianą. Prosty, ostry kształt nakładki aluminiowej pozwala nam uzyskać najmodniejszy w tym sezonie „fasadowy” wygląd okna, zapewni surowy wygląd elewacji, natomiast profil drewniany idealnie ociepli wnętrze pomieszczenia.

Co zyskujemy decydując się na połączenie drewna z aluminium?

  • poprawę sztywności całej konstrukcji
  • możliwość budowania dużych przeszkleń bez ryzyka odkształcenia profilu
  • zwiększenie parametru cieplnego okna
  • możliwość wyboru koloru zewnętrznego – aluminium malowane jest na kolory z palety RAL,  pozwala nam to dostosować kolor zewnętrzny profilu do elewacji, ciesząc się jednocześnie surowym wyglądem drewna wewnątrz.

Jedno jest pewne: okna drewniano-aluminiowe to produkty długowieczne. Połączenie drewna i aluminium da nam produkt na naprawdę dłuuugie lata!

Jedna myśl na temat “Okna drewniano-aluminiowe – doskonałe połączenie drewna i aluminium

  1. Okna drewniane przede wszystkim prezentują się według mnie o wiele lepiej. Sam zdecydowałem się na takie rozwiązanie. Okna wyglądają super i w dodatku są bardzo solidne, więc moim zdaniem to była dobra decyzja.

Komentarze są zamknięte.