All in one - Okna, Drzwi, Rolety, Bramy

50% taniej niż w Twoim kraju

Dostarczamy na czas i na cały świat

PL
Skip to main content

Dlaczego warto kupić okno przez internet?

Zakupy w sieci są coraz powszechniejsze. Bez wychodzenia z domu kupujemy najróżniejsze rzeczy – od odzieży, przez elektronikę i gadżety, po artykuły spożywcze z marketu, co przy cenach nierzadko niższych nawet niż w stacjonarnym sklepie, sprawia, że poza czasem oszczędzamy również pieniądze. Przez internet kupimy również okna! Czy zakup okien w sieci jest bezpieczny? I rzeczywiście się opłaca?

Oszczędzamy my

Otóż, przy internetowej sprzedaży okien oszczędzają zarówno nasi klienci, czyli Państwo, jak również my sami – firma BestOkna.pl. Dla nas oznacza to oszczędności m.in. na magazynowaniu i energii (elektrycznej i ogrzewaniu). Ponadto obsługa klientów wymaga mniejszej liczby osób. Dodatkowe koszty dowozu? Po pierwsze, zazwyczaj doliczane są również w przypadku tradycyjnych zakupów, a po drugie, nawet przy ich uwzględnieniu oferta BestOkna.pl (KLIKNIJ, aby sprawdzić pełną ofertę) wciąż pozostaje konkurencyjna wobec innych dystrybutorów stolarki okiennej.

Weźmy zatem pod uwagę konkretny przykład: za cztery okna o typowych wymiarach 860 na 1400 mm zapłacisz w BestOkna.pl tylko 1436 zł brutto (cena 1 szt. wg CENNIKA okien typowych to 359 zł) i dodatkowo koszty transportu, który wyniesie 99 zł przy odległości do 50 km, zapłacą Państwo w całości 1535 zł brutto. Jeśli wybiorą Państwo sklep tradycyjny, cena za to samo okno oscylowała będzie wokół kwoty 425 zł, czyli za cztery okna (bez doliczenia dostawy) sięgnie nawet 1800 zł. Prosta kalkulacja pokazuje, że decydując się na zakupy przez internet i firmę BestOkna.pl w domowym budżecie zostanie dodatkowe 265 zł na inne wydatki.

Oszczędzacie Wy

BestOkna.pl to nie tylko wykazana powyżej oszczędność pieniędzy, ale jednocześnie również Państwa czasu. Tradycyjny zakup wymaga dojazdu do sklepu (porównanie cen w kilku punktach jest bardzo czasochłonne), podania danych, na których niekoniecznie się znamy, a w dodatku najczęściej nie możemy liczyć na wycenę „od ręki”… Tymczasem narzędzia dostępne na BestOkna.pl pozwalają dokonać zakupów nie odchodząc od komputera – łatwo, szybko i przyjemnie dzięki kalkulatorowi online (ZOBACZ BestKalkulator) lub z pomocą naszych doradców .

Bezpieczne zakupy

Nie musisz się również martwić o bezpieczeństwo. Wszystkie okna dostarczane przez BestOkna.pl posiadają 5 lat gwarancji. Tak długim czasem jej trwania potwierdzamy naszą pewność co do najwyższej jakości naszych okien. Warto podkreślić, że BestOkna.pl to firma wiarygodna, a dane o niej możesz sprawdzić na stronie www.ceidg.gov.pl, gdzie znajduje się wyszukiwarka działalności gospodarczej. Jedyne, co jest do tego potrzebne to nasz NIP: 911 188 16 98. Dopiero po zaakceptowaniu podanych w zamówieniu informacji następuje płatność za okna. Kupujący bez najmniejszych przeszkód otrzyma wybrany przez siebie dowód sprzedaży w postaci faktury, faktury pro formy lub oferty sprzedaży.

Podsumowując, pomimo obaw i uprzedzeń do zakupów okien przez internet. Warto przełamać lody i skorzystać z udogodnień, jakie daje nam XXI wiek. Dzięki automatyzacji wielu etapów sprzedaży pozwala on zaoszczędzić czas i daje szybki dostęp do pełnej oferty. Nad pracą systemu stale czuwają wyszkoleni fachowcy, więc w razie problemów służą pomocą i poradą. Jeśli po raz pierwszy kupujesz okna w sieci, zachęcamy do współpracy z BestOkna.pl. Zyskasz więcej czasu dla siebie, dodatkowe oszczędności i przede wszystkim okna, które posłużą przez lata.